Сумчани здобули медалі на чемпіонаті України з пляжної боротьби

23.05.2023

У селі Великі Омеляни Рівненської області відбувся Чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. На ньому відзначились спортсмени з Сум.

“Сумчани вибороли на чемпіонаті п’ять медалей. Тричі сумчанки підіймалися на вищу сходинку п’єдесталу пошани. Крім того, в активі сумчан дві срібні медалі”, — розповів Суспільному тренер сумської команди Кирило Мачула.

“Золото” у своїх вагових категоріях вибороли Юлія Засульська (вагова категорія до 50 кг, юніорки), Вікторія Гриценко (вага до 70 кг, юніорки) та Анна Охрименко (вага понад 70 кг, юніорки). “Срібні” медалі здобули Владислав Щербаченко (вага до 70 кг, юніори) та Тетяна Веремієнко (вага до 55 кг, юніори).

Серед юніорів сумчани посіли третє загальнокомандне місце.

Підготували спортсменів до цих змагань Кирило Мачула, Дмитро Богуш, Олексій Ілляшенко, Руслан Лемешенко та Владислав Маслов.