Сумчани відзначилися на легкоатлетичній гімназіаді

25.05.2023

У Львові тривають легкоатлетичні змагання у рамках п’ятої літньої гімназіади. 24 травня там завершили виступ сумські спортсмени.

“Сьогодні представники Сумської області вибороли п’ять медалей. Троє наших легкоатлетів-бігунів посіли перше місце. Ще дві “бронзові” медалі принесли метальник списа та естафетна четвірка”, – розповіла тренерка збірної команди Сумської області Олена Мірошниченко.

Кращий час у фінальному забігу на 400 метрів з бар’єрами у юнаків показав представник Сумщини Владислав Васильченко. Кращий результат у дівчат у забігові на 800 метрів у Наталії Тищенко. Михайло Ковш фінішував першим у забігові на 200 метрів у юнаків.

Олексій Буйков метнув спис на “бронзу”. Ще одну “бронзу” здобула чоловіча четвірка – Михайло Ковш, Ростислав Дегтярьов, Дмитро Іващук та Владислав Василенко – в естафеті 100+200+300+400 метрів.

У підсумку збірна команда Сумської області посіла третє загальнокомандне місце.