Як підтримувати гарний настрій та відмінне самопочуття?

31.05.2023

Сучасний стрімкий ритм життя не сприяє набуттю внутрішньої гармонії. Стреси по-різному впливають на людей, але найчастіше нервова перенапруга виливається у дратівливість, втому та апатію. У важких випадках через постійний стрес може розвинутися депресія, а також нерідко загострюються хронічні захворювання.

Дуже легко сказати – розслабляйся і не думай про погане! Насправді не все так просто. Щоб людина завжди була у відмінному настрої, такої установки недостатньо. Мало хто може по клацанню пальців поміняти тривожні думки на позитивні. Проте перебудовувати ставлення до себе та життя необхідно, якщо зі стресом самостійно справлятися не виходить.

Як завжди почуватися чудово? Головні правила

Кожна людина має своє розуміння щастя. Для одного це – здоров’я – своє та близьких. Іншому для щастя потрібна успішна кар’єра. Третій бачить радість у гармонійному особистому житті. Але, як правило, більшості людей хочеться всього цього і багато чого, щоб відчувати повне душевне задоволення. Наслідуючи певні правила, нескладно завжди налаштовуватися на позитив, що обов’язково сприятливо позначиться і на фізичному здоров’ї.

Спілкуватися із людьми, які викликають приємні емоції. Не всі люди можуть добре спілкуватися один з одним. Іноді ті, кого людина вважає друзями, насправді не є такими. Важливо захищати себе від людей, які несуть негатив, знижують самооцінку та загалом сприяють погіршенню настрою. Якщо немає можливості повністю відмовитись від спілкування, слід намагатися не вступати в конфлікти, а спірні питання вирішувати шляхом мирних переговорів та знаходження компромісів.

Виявляти фізичну активність. Регулярні заняття спортом не лише дозволяють підтримувати основні групи м’язів у тонусі та формувати гарну підтягнуту фігуру, але також дарують відчуття внутрішнього спокою та душевного щастя. Необов’язково виконувати складні тренування, якщо немає належного досвіду. Можна просто робити зарядку щоранку, записатися на плавання чи танці, більше ходити пішки. Навіть звичайна півгодинна прогулянка на свіжому повітрі принесе користь організму.

Тішити себе оргазмами. Задоволення в сексі благотворно відбивається на загальному самопочутті. А ось відмова від інтиму та оргазмів сприяє як зниженню лібідо, так і погіршенню настрою. Насолоджуватися яскравими сексуальними відчуттями можна не тільки в ліжку з партнером, але й поодинці. Якщо поки що немає другої половинки, варто підібрати на сайті секс-шопу цікаві штучки, з якими оргазми завжди будуть яскравими та насиченими. Інтимні девайси також допоможуть оживити інтимне життя, якщо в ліжку з чоловіком/дружиною стало нудно.

Вести особистий щоденник. Йдеться про щоденник, який абсолютно ніхто не бачитиме. Не потрібно плутати такий щоденник із блогом в інтернеті, створеному для великої кількості передплатників. Психологи давно помітили, що ведення особистих записів допомагає встановити порядок у думках та поведінці. Чим заповнювати сторінки? Щоб краще розуміти себе, слід описувати на папері власні страхи, бажання та помилки. При перечитуванні записів неминуче, іноді несвідомо, буде аналіз, який призведе до потрібних і правильним рішенням.

Дозволяти собі відпочивати. Більше того – треба час від часу балувати свою душу та тіло. Нерідко люди працюють у поті чола, щоб прогодувати сім’ю та побудувати кар’єру, забуваючи про власні природні потреби та бажання. Але дуже важливо давати собі час на відпочинок, заняття улюбленою справою, хобі. Не варто щоразу докоряти собі за час, проведений без користі для сім’ї чи кар’єри. Повноцінний відпочинок дасть сили до нових звершень – і будь-які проблеми вдома та на роботі подолати буде легше.

Помічати свої переваги. Ідеальних людей у світі немає, тому комплекси треба відкинути. Замість того, щоб вишукувати в собі недоліки, слід сконцентруватися на плюсах – це може стосуватися зовнішності, розуму, почуття гумору – до чого завгодно. Щоб вірити у себе, треба любити себе. А щоб полюбити себе, слід частіше відзначати позитивні моменти – наприклад, гарний блиск очей чи вдало досконалу дію. Іноді не буде зайвим зайнятися аутотренінгом – промовляти вголос свої плюси та досягнення.

І ще потрібно навчитися бачити світ у кольорових фарбах. Планувати тільки хороше і не зациклюватись на можливих невдачах. Тоді чудовий настрій супроводжуватиме завжди і всюди.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Інші новини:

Коментарі: