Самбісти Сумщини відзначилися у Тернополі на чемпіонаті України

13.06.2023

У Тернополі 11 та 12 червня відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед спортсменів 12-14 років. Самбісти Сумщини на чемпіонаті здобули медалі різних гатунків.

“Самбісти Сумщини змагались серед 400 учасників із 19 регіонів нашої держави. Наш здобуток: чотири “золотих”, дві “срібних” та чотири “бронзових” медалей”, – розповіла сумська тренерка з самбо Оксана Квітченко.

У перший день змагань самбісти Сумщини здобули два “золота”: переможцями у своїх вагових категоріях стали Ангеліна Кулакова та Ярослав Тетяненко. Друге місце у перший змагальний день посіла Олександра Руденко, третє — Катерина Беседовська.

У другий день змагань сумчани посіли три третіх місця: “бронзовим” на тернопільському килимі стали Ілля Вьюн, Олександр Тіцький та Анна Резніченко. Валерія Шульченко стала другою. Єлизавета Драновська та Діана Пихтіна стали чемпіонками і здобули “золото”.

13 червня у Тернополі стартує чемпіонат України з пляжного самбо.