Самбісти Сумщини здобули медалі на чемпіонаті України з пляжного самбо

14.06.2023

У Тернополі відбувся чемпіонат України з пляжної боротьби самбо. На пляжі “Циганка” змагались спортсмени усіх вікових категорій.

“Серед підлітків самбісти Сумщини вибороли “золото”, чотири “срібла” та п’ять “бронзових медалей”, — розповіла тренерка Оксана Квітченко.

“Золото” виборола охтирчанка Ангеліна Кулакова (вагова категорія до 59 кг). “Срібними” призерами стали сумчани Єлизавета Драновська (до 59кг) та Олександр Тіцький (до 65 кг), Анна Резніченко з Охтирки (до 51 кг) та Андрій Храпач (до 46 кг) з Камишів. “Бронзові” нагороди вибороли сумчани Олександр Руденко (до 37 кг), Ілля Вьюн (до 38 кг), Дар’я Івашина (понад 59 кг), охтирчанка Катерина Белковська ( до 43 кг) і Каріна Кебало з Недригайлова.

У юніорів самбістка з Камишів Ангеліна Величко (понад 72 кг) посіла перше місце. Серед старших юнаків Ангеліна посіла перше місце. Ангеліна Мандрика з Охтирки (72 кг) здобула перше місце, сумчанин Сергій Бондаренко (до 88 кг) – третє.

У кадетів “золоті” медалі вибороли Ярослав Тіцький (до 65 кг), Ангеліна Кулакова (до 59 кг) та Ангеліна Мандрика (понад 59 кг). “Бронзову” медаль здобула Анна Резніченко (до 51 кг).