Сумські радіопеленгатори відзначилися на чемпіонаті світу

01.07.2023

26-30 червня у м. Варослод (Угорщина) відбувся чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків (до 16 років).

Загалом за медалі в особисто-командному заліку змагались спортсмени з 11 країн (Китай, США, Чехія, Румунія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Молдова, Угорщина, Польща та Україна).

У складі збірної команди України гідно виступили представники Сумщини.

В особистому заліку Анна Пересадько стала чемпіонкою світу на дистанції спринт та срібною призеркою на класичній дистанції у категорії Ж14. Також здобула золото та бронзу в командному заліку.

Богдан Пасічник здобув дві командні бронзові нагороди в категорії Ч14.

Анастасія Ковтун з іншими дівчатами по збірній у командному заліку в категорії Ж16 здобула два срібла.

Усі представники Сумської ДЮСШ «Чемпіон».

Кролевчанин Єгор Яценко з місцевої ДЮСШ “Олімп” в категорії Ч16 здобув у командному заліку два срібла.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів Максима та Олену Редька, Сергія Щербаня з успішним виступом.