Сумчанка посіла перше місце на кубку України з боксу, присвяченому героям Азовсталі

02.09.2023

Кубок України з боксу відбувся у Чернівецькій області, у селі Бояни. Присвятили його Героям Азовсталі. Участь у турнірі брали і сумчани.

Крістіна Ющук (вагова категорія до 57 кг) у першому бою перемогла Єлизавету Марьєнко з Донецької області, у другому — Тетяну Кравчук з Миколаївської, у третьому — Сабіну Новосад з Хмельницької області. У фіналі Крістіна зустрілась з Любов’ю Окшою з Києва, перемогла суперницю і посіла перше місце. Про це повідомив тренер спортсменки Віталій Воловик.

У вазі до 60 кг Михайло Гайнутдінов у важкому поєдинку поступився Руслану Цекало (Харків, Рівне).

Олександр Коренєв у вазі до 80 кг переміг у першому поєдинку Олександра Івков з Києва. У другому сумчанин програв Івану Папакіну з Київщини.

Вадим Гончаренко (вагова категорія до 75 кг) поступився Максиму Віднічуку з Рівненщини.