Сумчанка здобула “бронзу” чемпіонату світу зі спортивної радіопеленгації

04.09.2023

У чеському місті Ліберці 2 вересня завершився XXI чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. У ньому брали участь і сумчани, які повертаються “до дому” з медалями.

Про це повідомив тренер сумської команди Максим Редька.

В останній день чемпіонату спортсмени змагалися на дистанції “Радіоорієнтування”, сумчанка Єлизавета Мирошниченко здобула для збірної медаль. Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон” фінішувала третьою і здобула “бронзову” медаль.

За словами Максима Редьки 31 серпня 2023 року, спортсмени змагалися у “класичній” дистанції. У командному заліку Кирило Лагутін та Остап Дереколенко стали чемпіонами світу. При цьому вони випередили господарів змагань — чехів. Крім того, Кирило Лагутін здобув особисте “срібло”. Олена Редька у складі жіночої команди здобула “бронзу”, поступившись збірним Чехії та Німеччини.