Конотопчанка забила за збірну

22.09.2023

21 вересня жіноча збірна України стартувала в Євролізі з пляжного футболу.

У своєму стартовому поєдинку наша комнада поступилася команді Нідерландів 2:3.

У першому періоді команди не забивали, а на початку другого тайму Мирослава Випасняк сама заробила пенальті, і сама його впевнено реалізувала – 1:0. Суперниці з розіграшу з центру одразу могли зрівняти рахунок, проте влучили у стійку воріт Анастасії Терех. А на 20-й хвилині прекрасним голом відзначилася капітан команди, вихованка конотпоського та сумського футболу Юлія Дехтяр, яка майже з центру майданчика перекинула голкіперку Нідерландів – 2:0.

Проте голландки повернулися у гру перед другою перервою – спочатку вони скоротили відстань після розіграшу кутового, а згодом забили зі штрафного – 2:2.

На 31-й хвилині помилилася Юлія Костюк, яка притримала суперницю у нашому карному майданчику, а Ненсі вдало реалізувала пенальті – 2:3. Наші дівчата пішли на штурм, а Настя Кліпаченко влучила у стійку. На жаль, до фінального свистка дівчатам Юрія Клименка відігратися так і не вдалося.

Сьогодні, 22 вересня, о 17:45 за київським часом українки зіграють у другому турі групового етапу проти Португалії, і після цього поєдинку визначиться доля перепусток до півфіналів Євроліги 2023, повідомили в Асоціації пляжного футболу України.