80-річна спортсменка з Глухова виборола бронзу в Італії

10.10.2023

З 21 вересня – по 1 жовтня в італійському місті Пескара тривав ХХІІ Чемпіонат Європи з легкої атлетики Мастерс.

Як інформує відділ молоді та спорту Глухівської міськради, у змаганнях брали участь 4700 учасників з 39 країн Європи ,а також спортсмени з 56 позаєвропейських країн. Україну представляли 64 атлети з 13 областей: Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Харківської, Херсонської, Рівненської, Сумської, Львівської, Одеської, Черкаської, Хмельницької, Донецької, які змагались у 176 видах програми змагань у різних вікових категоріях.

Сумщину представляла глухівчанка Катерина Федосіївна Шведова, яка змагалась у дисципліні семиборство (вікова категорія 75+) і принесла своїй команді 1917 балів.

У підсумку збірна команда України посіла 19 місце, виборовши 33 медалі (8 золотих, 16 срібних, 9 бронзових). А Катерина Шведова взяла “бронзу”.