Охтирський “Нафтовик” завершив сезон перемогою

30.10.2023

28 жовтня охтирський “Нафтовик” зіграв останній матч в осінній частині чемпіонату України з футболу серед аматорів.

У матчі 10-го туру охтирчани приймали вдома Зірку» з Кропивницького. Гра була досить важкою для обох команд: шквалистий вітер заважав гравцям продемонструвати свою майстерність. Рахунок на 11-й хвилині гри відкрив Артем Шаповаленко, а на початку другого тайму його подвоїв Володимир Грек. У цей час господарі уже грали удесятьох після вилучення наприкінці першого тайму Олександра Лапіна. Отримав він її за друге попередження. На 77-й хвилині гри Руслан Холявко скоротив рахунок, були близькими гості й до того, щоб його зрівняти. Утім, кілька шансів зміцнити перевагу в рахунку мав і «Нафтовик», проте рахунок 2:1 до кінця матчу не змінився.

«Нафтовик» з 16 очками вийшов на друге місце в групі 2.