АФУ розслідує побиття сумського футзаліста

07.11.2023

4 листопада івано-франківський “Ураган”, за який грає сумчанин Артем Фаренюк, грав у Хмельницькому проти місцевого “Сокола”.

Через повітряну тривогу, яка тривала досить довгий час, матч біло перервано на 17-й хвилині за рахунку 0:2 на користь гостей. Поєдинок не був дограний.

Ввечері івано-франківський клуб заявив, що після матчу відбулося побиття їхнього футзаліста трьома представниками “Сокола”, серед яких тренер та колишній спонсор клубу. За фактом даного інциденту було викликано наряд поліції, а сама заява потерпілого про вчинення відносно нього правопорушення була зареєстрована в одному з відділень поліції м. Хмельницький.

Хмельниччани ж відповіли, що це не відповідає дійсності. Асоціація футзалу України передала всі зібрані документи та докази на розгляд усіх органів футбольного правосуддя та Виконавчі комітети АФУ та УАФ для надання правової оцінки таким діям та прийняття за цим фактом найсуворіших рішень у рамках футбольної юрисдикції.

Як стало відомо, побитим футзалістом був сумчанин Артем Фаренюк, який наразі є кращим бомбардиром чемпіонату.