Сумські гандболістки виграли вперше в сезоні

18.11.2023

17 листопада стартував другий тур чемпіонату України з гандболу жіночій вищій лізі.

Сумська команда “Суми-У” грала вдома проти “Дніпро-ДЮСШ №1” з Кам’янського.

Перший тайм сумчанки програли, а в другому наздогнали і вийшли вперед за 3 хвилини до кінця. Вирішальний мяч забили за кілька секунд до свистка.

У підсумку 36:35 (13:21)

Кращими у наших були: Поліна Чернієнко — 10 м’ячів, Ізабелла Балан — 9, Альона Лень, Вікторія Ткаченко — по 7…

Інший матч туру не відбувся через неприбуття команди «ЗУНУ-Енерго -ШВСМ» з Тернополя. Команда «Рівне»-ДЮСШ № 4 отримала технічну перемогу 10:0.