Сумські баскетболісти програли киянам

19.11.2023

Триває 4-й тур чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої чоловічої ліги.

У Пущі-Водиці Збірна Сумської області-БК “СумДУ” грала проти “Селф Мейд Баскет” з Києва.

Кияни виграли першу чверть, наші у другій наздогнали, проте суперники знову вийшли вперед. В останній чверті сумчани знову зрівняли, але з перемогою не склалося. У підсумку 83:87 (17:25, 22:16, 20:21, 24:25).

Кращими у складі наших стали Максим Михайлов — 23 очка + 7 підбирань, Родіон Кузьмін — 20 очок, Іван Філоненко — 16 очок, В’ячеслав Кіктєв — 10 очок

Наразі сумська команда з 5 перемогами та 3 поразками на 5-му місці. Наших обійшли вчорашні суперники. Сьогодні сумчани зіграють із “Харківськими соколами”, які йдуть шостими — 6 перемог і 4 поразки.