Сумські баскетболісти стартували в черговому баблі чемпіонату України

17.12.2023

Сумчани стартували в черговому баблі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги. Суперниками команди Ярослава Ковальова були баскетболісти з Миколаєва, повідомляє ФБУ.

У центральному матчі дня двох команд – претендентів на топ-3 турнірної таблиці «Збірна Сумської області БК «СумДУ» впевнено обіграла «Ніко-Баскет» – 96:66. Боротьби в цьому матчі не вийшло – вже до середини другої чверті СумДУ оформив двозначну перевагу, яку до кінця матчу збільшив до 30 очок. Найрезультативнішим у матчі став капітан СумДУ Максим Михайлов, який набрав 25 очок.

На другий день в Пущі-Водиці зустрічались команди «Прометей» та «СумДУ». Про інтригу в цьому поєдинку можна було говорити лише у стартовій чверті, а далі підопічні Олександра Пащенка посилили свою гру в захисті, в результаті чого у перших п’ятихвилинних відрізках другої та третьої чвертей «СумДУ» взагалі не набрав жодного пункту. У підсумку «Прометей» із рахунком 84:47 здобув свою 16-у перемогу в чемпіонаті.