Команда Сумської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону: результати

20.12.2023

Як минула стартова гонка чемпіонату України

На Львівщині розпочався чемпіонат України з біатлону. Змагальну програму турніру відкрила змішана естафета.

Чемпіонат України стане останнім стартом для українських біатлоністів у 2023 році. За словами старших тренерів обох збірних України, результати у межах турніру можуть вплинути на деякі місця у команді на Кубок світу.

На змішану естафету у грудневій частині чемпіонату України були заявлені вісім команд. Однак на старт вийшли лише чотири з них, дві представляли Сумщину.

Як пройшла змішана естафета чемпіонату України з біатлону

До складу учасників потрапили представники збірної на рівні Кубка світу та Кубка IBU: Артем Прима, Артем Тищенко, Денис Насико, Руслан Ткаленко, Роман Боровик, Анна Кривонос та Любов Кип’яченкова.

Збірна Сумської області на старті змагань забезпечила собі перевагу над рештою суперників. Валентина Семеренко на жіночому етапі естафети стартувала четвертою після сестри Віти, але фінішувала у свій частині гонки майже з двохвилинним відривом. Завершили естафету у складі команди Владислав Чихарь та Богдан Борковський, які у підсумку на понад хвилину випередили ще одну команду Сумщини, яка посіла друге місце.

Переможці змішаної естафети у складі сестер Семеренко, Чихаря та Борковського стали єдиною четвіркою, яка подолала дистанцію естафети без жодного кола штрафу.

З відставанням у хвилину другими фінушувала команда Сумської області у складі Анни Кривонос, Ксенії Приходько, Дениса Насика та Романа Боровика.

У боротьбі за “срібло” на останньому етапі естафети Боровик майже на вісім секунд випередив Артема Приму у складі Чернігівської області.