Спортсмени із Сумщини поступилися киянам у матчі чемпіонату з футзалу

21.01.2024

Матчем між роменським “Рятувальником” та київським “Sky Up Futsal” завершився у Сумах 18 тур чемпіонату України з футзалу серед команд “Екстра-ліги”. Він відбувся 21 січня.

Роменчани до цього матчу не мали жодної перемоги і чотирма очками замикали турнірну таблицю чемпіонату. Кияни з шістнадцятьма (п’ять перемог і одна нічия) йшли на сьомому місці.

Рахунок у грі відкрили гравці “Рятувальника” – відзначився Владислав Курило. До середини тайму кияни рахунок зрівняли – гол на рахунку Владислава Корнєва. Його партер по команді Юрій Щериця на 14-й хвилині гри вивів киян уперед. З рахунком 2:1 на користь киян команди пішли на перерву.

Після відпочинку, за шість хвилин до завершення матчу, третій гол у ворота роменчан забив Микола Кибіш. Під кінець матчу Роман Бакум та Євеген Смоловик встановили остаточний рахунок у цій грі – 5:1 на користь київської команди.

Після цього поєдинку “Рятувальник”, як і раніше, посідає 10 місце у турнірній таблиці, “Sky Up Futsal” – сьоме.