У сумських баскетболісток – 100% результат

05.02.2024

У Черкасах в регулярному чемпіонаті Вищої ліги у жінок відбувся черговий тур.

У перший день «Полтава-Баскет-СумДПУ» обіграла БК «ХАІ» – 72:39. Катерина Костенко набрала – 17 очок, а Вікторія Пазюк стала кращою в матчі з 2 очками, 14 підбираннями та 8 передачами, повідомляє ФБУ.

– БК «ХАІ» – Полтава-Баскет-СумДПУ» – 39:72 (16:12, 5:21, 13:16, 5:23).

У другий день у центральному матчі дня «Полтава-Баскет-СумДПУ» обіграла «Черкаси-Венето» з рахунком 58:44. Після рівної першої половини матчу, в третій чверті «Полтава-Баскет» досягла двозначної переваги, а в останній чверті дозволила супернику набрати всього 4 очка. По 20 очок набрали Катерина Костенко з переможниць та Анастасія Костоглод у «Венето-Черкаси».

-«Полтава-Баскет-СумДПУ» – «Венето-Черкаси» – 58:44 (11:10, 20:17, 15:13, 12:4)

Останнього дня «Полтава-Баскет» впевнено перемогла Переяслав – 74:48. У цій грі MVP стала Ольга Голодюк, у якої 33 очка та 10 підбирань в активі (РЕ 30).

– «Полтава-Баскет-СумДПУ» – «Переяслав» – 74:48 (23:11, 23:16, 14:8, 14:13).

Наразі дівчата на другомумісці у групі 1.