У Сумах відбулись півфінали хокейного чемпіонату області

10.02.2024

10 лютого у Сумах стартувала серія плей-офф чемпіонату Сумської області з хокею сезону 2024 року. У півфіналах на майданчик вийшли команди з Сум, Конотопа та Шостки.

У першому матчі 1/2 фіналу на льоду зустріли з “Сумські бобри” та хокейний клуб “Конотоп”. Перший період матчу був за конотопчанами — 5:2. У другому вони закинули у ворота “бобрів” ще три “сухих” шайби. Третій період завершився з рахунком 3:2 на користь “Конотопа”,  який у підсумку переміг з рахунком 11:4 і вийшов у фінал турніру. “Бобри” зіграють у матчі за третє місце.

Після цього матчу на лід вийшли хокейні клуби “Суми” і “Шостка”. Другу путівку у фінал здобули шосткинські “містяни”, які перемогли сумських із рахунком 4:1.

Таким чином у матчі за “бронзу” відбудеться сумське дербі — “бобри” зустрінуться з “Сумами”. “Золоті” медалі чемпіонату розіграють “Конотоп” та “Шостка”.