Лижники з Сумщини виступили на юніорському чемпіонаті світу

17.02.2024

У чемпіонаті світу з нордичних видів спорту серед юніорів, який нещодавно проходив у Планіца (Словенія), взяли участь команди українських двоборців, представників стрибків на лижах з трампліна й лижних гонщиків.

Серед учасників були і представники Сумщини.

Серед чоловіків кращим став чернігівець Олександр Лісогор із 16-м місцем у масовому старті вільним стилем на дистанцію 20 км й 24-ю позицією в інтервальній гонці класичним стилем.

Серед жінок української команди кращими стали наші: Дарина Мигаль – 41-ша і Анастасія Нікон – 42-га позиція в масовому старті, Анастасія Нікон – 48-ма позиція в спринті вільним стилем.

Усі результати українських атлетів нижче.

Спринт вільним стилем:

Жінки: Анастасія Нікон — 48, Марія Павленко — 57, Євгенія Мурач — 61, Софія Шкатула — 65;

Чоловіки: Олександр Лісогор — 44, Богдан Нікулін — 65, Станіслав Пілат — 79, Денис Мухотінов — 88.

Масовий старт вільнии стилем на дистанцію 20 км:

Жінки: Дарина Мигаль — 41, Анастасія Нікон — 42;

Чоловіки: Олександр Лісогор — 16, Олександр Руденко — 56.

Інтервальна гонка класичним стилем:

Жінки: Анастасія Нікон — 57, Євгенія Мурач — 60, Софія Шкатула — 63, Дарина Мигаль — 65;

Чоловіки: Олександр Лісогор — 24, Олександр Руденко — 56, Денис Мухотінов — 73, Станіслав Пілат — 82.

У змішаній естафеті 4×5 км С/F команда у складі Олександра Лісогора, Олександра Руденка, Дарини Мигаль і Анастасії Нікон посіла 14-те місце з 22-х можливих.

Для більшості членів команди – участь у чемпіонаті світу була дебютом.