Сумські виші – у трійці кращих Зимової універсіади України з лижних гонок

18.02.2024

В Яворові Львівської області відбулися змагання, які зібрали понад 50 учасників із 11 ЗВО, що активно розвивають зимові види спорту.

Команда СумДУ, у складі якої виступали 12 спортсменів, виборола чотири нагороди в загальнокомандному заліку і посіла 2 місце, учергове підтвердивши переможні традиції університету на студентських спортивних аренах.

На п’єдесталі пошани в особистих змаганнях найкращими були дві студентки навчально-наукового медичного інституту: Валерія Мартиненко, яка у спринтерській гонці вільним стилем на 1,6 км здобула золоту медаль, та Дарина Мигаль, яка виборола дві срібні медалі у гонці класичним стилем на 5 км та у гонці вільним стилем на 5 км.

Студенти Навчально-наукового інституту фізкультури СумДПУ Дар”я Шиман, Марія Павленко, Анастасія Нікон, Анастасія Компанієць, Дмитро Романченко і Олександр Руденко вибороли п’ять нагород в індивідуальних гонках, що в підсумку дало посісти третє місце в загальнокомандному заліку.