Сумські дефлімпійці отримали ордени

18.03.2024

Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спортсменами національної дефлімпійської збірної команди України, яка здобула 19 медалей на ХХ зимових Дефлімпійських іграх у турецькому місті Ерзурумі. Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку та здобула рекордну кількість медалей.

Глава дерджави вручив спортсменам ордени «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів і медалі «За працю і звитягу».

Найкращий результат продемонструвала національна дефлімпійська збірна України з лижних перегонів, де виборола 13 медалей (7 золотих, 4 срібні та 2 бронзові) і посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Серед тих, хто приніс цю перемогу, були й представники Сумщини. В указі повідомляється: «Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня Денисенка Руслана Сергійовича – дворазового чемпіона та дворазового срібного призера з лижних перегонів; Мажаєва Дмитра Сергійовича – чемпіона та бронзового призера з лижних перегонів».