Ноутбуки HP: модельний ряд та їх переваги

25.03.2024

Численні пристрої від бренду Hewlett Packard є надійними, практичними та довговічними, вони успішно виконують поставлені завдання та є гарантом стабільності. Одна з категорій пристроїв від цього виробника – це ноутбуки, які є компактними та мобільними пристроями для виконання величезної кількості завдань в умовах мобільності та комфорту.

Ця техніка дуже міцна, адже корпус виготовлений з алюмінію та вуглепластику. Фізично вони витривалі та довговічні. Екран захищений склом Corning Gorilla Glass, попереджаючи механічне зношування та пошкодження. Тому перш ніж купити ноутбук HP, необхідно детально вивчити асортимент, оцінити все за і проти, після чого підібрати потрібне рішення. На всю продукцію надається гарантія.

Серії ноутбуків

На вибір представлені такі варіації:

HP 250. Бюджетні моделі ноутбуків для короткочасного відрядження або офісної роботи. Забезпечують нормальні умови для роботи в текстових редакторах та при серфінгу в інтернеті;

EliteBook. Основна спеціалізація таких пристроїв – бізнес. Вони мають покращений корпус, є додаткові функції для захисту особистих даних, встановлений процесор Intel Core, а мінімальна діагональ екрану 15,6 дюймів;

Pavilion. Додатково є підгрупи, що виділяють класичні ноутбуки, такі, де є великий обсяг оперативної пам’яті, а також універсальні продуктивні гаджети;

ProBook та Envy. Компактні, легкі відрізняються процесором Intel Core або AMD Ryzen, діагональ дисплея до 15,6 дюймів;

Omen. Геймерські моделі, де встановлені 8-ядерні чіпи Intel Core, діагональ у діапазоні від 15” до 17.3”, сучасний дисплей з Full HD або 4K якістю та SSD до 4 Тб.

Після того як вдалося визначитися із серією необхідно детально вивчити технічні параметри та характеристики.

Правила вибору

Насамперед оцінюються параметри продуктивності, саме процесор і обсяг оперативної пам’яті. Доступні для вибору пристрою на процесорах Intel Core i3, i5, i7 та AMD. Перші використовуються переважно для роботи з різними програмами, а другі ідеально підходять для тривимірного моделювання. Об’єм оперативної пам’яті від 2 до 64 Гб, для середніх завдань достатньо 16 Гб, а геймерські моделі можуть мати максимальний параметр.

Екрани можуть бути матовими, глянсовими та навіть сенсорними. Ноутбуки оснащуються акумулятором ємністю 52 Втч, тому автономна робота буде на рівні 5-9 годин. Додатково потрібно вивчити доступні комунікації, оцінити виконання та зовнішній вигляд, а також визначитися з об’ємом жорсткого диска.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Інші новини:

Коментарі: