Визначились переможці чемпіонату України з біатлону в естафетах: результати

26.03.2024

Третій день чемпіонату України з біатлону закінчився чоловічою та жіночою естафетами. Першість серед чоловіків здобула тернопільська команда, а серед жінок – чернігівська.

Як пройшла гонка серед чоловіків?

Богдан Цимбал із сумської команди вибіг першим, завершивши етап на три секунди швидше за Віталія Мандзина (тернопільська команда).

Однак на другому етапі Антон Дудченко зміг вирватися вперед: на передачі естафети він створив для команди Тернопільської області перевагу у 26 секунд.

У підсумку збірна Тернопільської області здобула перемогу — випередила представників Сумщини на 49.4 секунди. У складі команди виступили чотири з п’яти біатлоністів команди, що бігла останні етапи Кубка світу: Віталій Мандзин, Антон Дудченко, Тарас Лесюк та Дмитро Підручний.

Як пройшла гонка серед жінок?

Команда Чернігівської області стала беззаперечним лідером жіночої естафети. Першою коло пробігла Валерія Дмитренко, випередивши суперницю з харківської команди Любов Кип’яченкову на 18 секунд.

Ірина Петренко з чернігівської команди, яка бігла другою, збільшила перевагу над переслідувачками з Львівської області на хвилину. У підсумку представниці Чернігівщини обійшли найближчих переслідувачок з Києва на понад дві хвилини.

У топ-3 також фінішувала Сумська область, у складі якої другий етап бігла олімпійська чемпіонка-2014 Валентина Семеренко.