Сумчани – кращі в суворому підйомі

19.04.2024

Один з найпопулярніших спортивних клубів міста повідомив про успіхи своїх тренера та вихованців на чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ, який організувала Федерація UPС.

На чемпіонаті зібралося понад 300 атлетів зі всіх куточків України. Представники Сумщини на цих змаганнях виступали у ваговій категорії 67,5 кг.

У номінації «Суворий підйом на біцепс» Вадим Макаров при власній вазі 67,2 кг посів 1 місце та виконав норматив майстра спорту, піднявши штангу вагою 55 кг.

Олег Бойко при власній вазі 65,7 кг посів 2 місце та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, подолавши штангу 60 кг.

Денис Гончаров – тренер спортклубу, при власній вазі 64,3 кг у запеклій боротьбі став абсолютним переможцем номінації та вагової категорії з результатом 70 кг, встановивши два рекорди України в дивізіоні MASTERS.