09.08.2024
Бренд Marshall завжди уособлював виробника лампових Hi-End та концертних підсилювачів, якому віддали перевагу такі легендарні гітаристи як Ерік Клептон та Джімі Хендрікс. Проте в 2015 році компанія-виробник вийшла на новий для себе ринок – навушників, випустивши дві моделі – Marshall Minor та навушники Marshall Major, які оцінили шанувальники по всьому світу. Сьогодні фахівці Avic, магазину гаджетів та техніки, розглядають старшу модель, щоб ви зрозуміли для себе, чи «коштує гра свічок».
Коротка історія Marshall Major
Щоб не вигадувати окремі позначення моделей, британська компанія Маршал взяла за основу серійний ряд своїх підсилювачів. Major – це знаменита лінійка гітарних ампліфаєрів, що випускались в 1967-1974 роках.
Через 37 років відбулася реінкарнація назви у вигляді навушників Marshall Major. За технічну начинку гарнітури відповідають шведи «Zound Industries», знайомі нам дизайнерськими навушниками Urban Ears. Дизайн упаковки та зовнішнього вигляду розробляли самі Marshall.
Розпаковка Маршал Мейджор
Якщо перед вами навушники оригінал, то коробка з ними відкривається з вузького торця – звідти дістаємо такий собі «міні-п'єдестал», на якому розміщено Marshall Major. У комплекті з гарнітурою йде 6.3 мм адаптер для використання у парі з підсилювачем.
На зовнішній стороні амбушур красується вініловий логотип, як на підсилювачах цього ж бренду. Кабель заслуговує на окрему увагу: він ніби знятий зі старого телефону, що само собою виглядає дуже стильно, а його довжина всього на 10 см перевершує рідні навушники iPhone. Але за рахунок спіральних кілець може розтягуватися до двох метрів, як пружина. Матеріал дроту стійкий до вигинів, за рахунок чого навушникам можна надавати компактний вигляд, просто склавши амбушури всередину та обмотавши кабель навколо узголів'я.
Як звучать навушники Marshall Major
Ця гарнітура є універсальною для всіх стилів музики. Звук преміальний, незважаючи на те, що ціна пристроїв немала, однак себе виправдовує. У Британії Major коштують $99, в Україні, в магазині гаджетів Avic – від 4200 грн. За цю, звісно, можна знайти альтернативи, що перевершать модель нашого огляду за співвідношенням ціна-якість. Наприклад, ті ж Sennheiser HD 238 чи AKG K 81 DJ. Обидві моделі дешевші, проте поступаються Маршал за амплітудно-частотними характеристиками. У Marshall Major звучання, однозначно, краще, та й дизайн «аутентичніший», отже, вартий покупки.
Кому сподобаються навушники Маршал Мейджор?
Навушники Marshall підійдуть для естетів та стиляг, які знають бренд, а також для меломанів усіх штибів, які бажають виділитися з натовпу. Чи то однокласників, чи однокурсників, чи колег по роботі. В даному випадку можна не сумніватись – якщо такі навушники будуть на вашій голові, ви точно звернете на себе увагу. Тому можна рахувати, що кошти, потрачені на Marshall, ви вкладається у свій імідж.
Чи варто купити навушники Marshall Major?
Щоб зрозуміти це, наведемо переваги та недоліки гарнітури. Отже, плюси Marshall Major:
- компактний дизайн, складні амбушури;
- потужний звук;
- відмінна якість кабелю та штекера;
- вушна раковина не втомлюється навіть після 90 хвилин прослуховування музики;
- бренд.
Не важко здогадатись, що ці навушники майже ідеальні. За винятком, хіба-що, ціни та відсутності мікрофона з пультом керування.
Замовити навушники Маршал в Україні за вигідною ціною можна в магазині avic.com.ua. В наявності – всі актуальні моделі.
Інші новини:
21.11.2024 За ніч і ранок зафіксовано 26 вибухів у двох громадах Сумщини
21.11.2024 На Сумщині відмінили аварійні відключення. Продовжують діяти погодинні
21.11.2024 Який стан постраждалих сумчан унаслідок ракетного удару 17 листопада
21.11.2024 У Сумах затримали сп’янілого водія BMW
21.11.2024 “Мріяла стати криміналістом”: однокласники загиблої у Сумах Анастасії Боровик розповіли про дівчину