Сумські тенісисти стартували на “Кубку мера Луцьку”

16.09.2024

У Луцьку стартував турнір першої категорії федерації тенісу України “Кубок мера міста Луцьк”. У ньому беруть участь спортсмени з Сум.

“Участь у турнірі беруть троє вихованців сумської “Тенісної академії”. Анастасія Нестеренко, Поліна Скоромна та Олег Грицай змагатимуться у одиночному розряді та у парах”,— повідомив Суспільному директор “Тенісної академії” Ігор Смертяк.

Сумчанка Поліна Скоромна поступилась першій сіяній турніру Ульяні Петрук з Луцька у двох партіях — 0:6, 1:6. Анастасія Нестеренко поступилась — 5:7, 2:6 — Поліні Сінкевич з Одеси. Олег Грицай поступився господарю корту Даніїлу Петруку з Луцька у двох партіях.

Таким чином сумчани припинили боротьбу за медалі одиночних розрядів, але позмагаються у втішному турнірі.

Дівчата завтра також стартують у парному розряді. Поліна Скоромна у парі з Євою Луцюк з Липинів зустрінеться з парою Кіра Стаценко (Харків)/Магдалина Грицанчук (Луцьк). Анастасія Нестеренко у парі з Аріною Ручіною з Кропивницького зустрінеться харківсько-львівською парою Марія Булавіна/Злата Бордун.