06.11.2024
Схоже, Охтирка знайшла спосіб вирішити всі проблеми воєнного часу — гендерні проєкти. Так, коли ворог обстрілює Сумщину, місцева влада разом із міжнародними партнерами, UNFPA і ГО «Інноваційні соціальні рішення», вирішила, що саме час посилити гендерну рівність. Про що ж мова? Створити кризову кімнату та денний центр для тих, хто постраждав від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Мабуть, десь є план, що бронежилети в цих центрах забезпечать особливий захист, а маскувальні сітки допоможуть сховатися і від насильства, і від обстрілів.
Чесно кажучи, це справжнє «ноу-хау» для України, де реальні загрози зовсім поруч. Можливо, наступний крок — це розробка гендерної концепції мобільних укриттів або забезпечення рівного доступу до гуманітарної допомоги незалежно від гендерних ознак. Такі ініціативи однозначно показують, що влада “розуміє” реальні потреби жителів — адже що може бути важливішим за гендерну рівність, коли люди щодня втрачають домівки й роботу? Ну що ж, Охтирська громада демонструє приклад, як розпорядитися коштами так, щоб всі, окрім пересічних громадян, відчули підтримку.
Можливо, в планах у громади ще й курси гендерної рівності для дронів?
P.S. Цікаво, що займається гендерністю ГО «Інноваційні соціальні рішення», яку представляє на Сумщині Віра Мотречко – така розумна людина, що навіть у своїй дисертації вказала, що співпрацювала із Російською Федерацією (будучи чиновницею зливала туди свої напрацювання та інформацію по місту Суми) вже після того, як Верховна Рада України офіційно визнала Росію – країною-агресором!
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
30.06.2025 Як швидко оновити інтер’єр швидко, безболісно і майже без бюджету?
30.06.2025 У Ромнах сильний вітер поламав дерева та обірвав лінії електропередач
30.06.2025 Зеленський: “Російський задум наступу на Сумщині не реалізовується”
30.06.2025 На Конотопщині відбувся турнір з мініфутболу серед ветеранів 60+
30.06.2025 В Охтирці підвищили тариф на вивезення сміття