10.03.2025
У складний для України час, коли кожне слово має значення, вчені Сумського національного аграрного університету беруть активну участь у міжнародному інформаційному просторі. Співробітниця університету Олена Мельник у співавторстві з Sera Koulabdara опублікувала статтю в одному з провідних американських видань – USA Today.
Стаття доступна за посиланням: USA Today
Авторки наголошують на глобальних наслідках війни в Україні, зокрема для світової продовольчої безпеки. Україна, яка раніше годувала 400 мільйонів людей по всьому світу, тепер змушена боротися не лише за свою незалежність, а й за можливість продовжувати виконувати свою роль як один із найбільших експортерів зерна. Однак зараз наша країна є найбільш замінованою у світі, а вартість розмінування оцінюється у понад 30 мільярдів доларів.
Обмеження міжнародної допомоги Україні створює серйозні ризики не лише для нашої держави, а й для глобальної продовольчої стабільності. Дефіцит українського зерна може призвести до зростання цін на харчові продукти в усьому світі, що особливо критично для найбідніших регіонів планети.
Ця стаття є черговим свідченням того, що науковці СНАУ не лише ведуть дослідження, а й використовують свій інтелектуальний потенціал для інформаційної боротьби за Україну. Університет завжди підтримує своїх дослідників у популяризації правдивих фактів та у формуванні стійкої позиції міжнародної спільноти щодо війни в Україні.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМThe post Дослідники СНАУ опублікували статтю про Україну в USA Today first appeared on Сумські Дебати.
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
02.04.2025 Укртрансбезпека оштрафувала перевізника маршруту “Суми-Познань”
02.04.2025 У Сумах патрульні допомогли жінці розшукати літню матір
02.04.2025 “Сидиш тут, як в “домі пристарілих”. Мешканець Юнаківки пів року живе у гуртожитку для переселенців
02.04.2025 Жодної непошкодженої багатоповерхівки: як живе Білопілля та громада
02.04.2025 У Шосткинській громаді цьогоріч планують засіяти понад 40 тисяч гектарів землі