Главная / Новости в Украине и мире /

Святкові торти на замовлення. Тенденції. Головні тренди 2018 року

15.12.2018

Найгарніші та найсмачніші торти на сьогоднішній день певно будуть цікавити дуже багатьох, адже торти є одним з самих головних атрибутів будь-якого свята, дня народження і т. д.

Саме тому, ми приготували для вас список самих популярних трендових тортів 2018 року з сайту https://bilka.ua/torty-na-zamovlennya/torty-tematychni/:

  • - Торти з тенденціями декору і оформлення;
  • - Торт з глазур’ю;
  • - "Блатні" торти з «голими» коржами;
  • - Акварель;

Популярні і модні торти 2018 року можуть прикрашати не тільки столи урочистостей, але й обкладинки авторитетних і значущих видань, які люблять стежити за тенденціями не тільки в моді й речах, але і в кулінарній сфері.

Красиві торти з тенденціями декору і оформлення.

Гарно, стильно і смачно! Саме так характеризують інновації тортів з металевими деталями у вигляді харчового срібла та золота, і з їстівними блискітками які будуть дуже гарно мерехтіти на кондитерському шедеврі.

Торт з глазур’ю - те, що вам потрібно у цьому році!

Ці самі торти з глазур’ю – один з найсучасніших кондитерських трендів цього року. У народі торти з глазур’ю ще називають дзеркальними. Їх поверхня дуже гладка і вони мають незвичайний та різноманітний дизайн.

"Блатні" торти з «голими» коржами.

Ще один з популярних кондитерських трендів, виступають красиві торти з відкритими або голими коржами «naked cake», які завоювали досить велику аудиторію шанувальників.

Екзотичні весільні торти з імітацією вітражів і акварелі.

Найновіші кондитерські технології дають можливість зобразити на торті все, що вам гряде в голову, все що ви побажаєте. Головним мотивом 2018 року став акварельний розпис тортів у вигляді відомих шедеврів мистецтва.

Читайте также:
26.03.2019 Самолеты США провели разведку возле оккупированного Крыма
26.03.2019 На Донбассе за день боевики 14 раз обстреляли позиции ООС, ранен военный
26.03.2019 МИД Украины выразил позицию по Голанским высотам
26.03.2019 Вышинскому продлили арест
26.03.2019 Голодовка угрожает жизни Гриба, - омбудсмен
26.03.2019 Убийство Гандзюк: Суд рассматривает ходатайство об изменении меры пресечения Мангеру

Комментарии: