Главная / Новости в Украине и мире /

Беттінг в Україні після карантину 2020

26.09.2020

Більшість очікуваних змагань були просто скасовані. Прогнози, як в частині протікання епідемії, так і в плані наслідків, викликаних заходами для її подолання, не завжди виправдовуються. Незвичним для багатьох жителів планети став також тривалий карантин, який оголошений в багатьох країнах. Обмеження свободи пересування людей і заборона на проведення масових заходів, до яких відносяться спортивні змагання, скоротили до мінімуму ринки спортивних ставок в букмекерських конторах. Однак, непередбачуваність подальших подій в політиці, економіці, культурі та спорті, пов'язаних з коронавірусів, відкрила широкі перспективи для спроб прогнозування результатів цих подій і всього того, що з ними пов'язано.

Ставки на наслідки карантину Букмекерські контори, які не бажають втратити своїх клієнтів в умовах, що склалися, пропонують шанувальникам беттінга нові лінії ставок під назвою Карантин 2020. Зазвичай вони знаходяться в розділі «Різне», і можуть ставитися до подій, що відбуваються в окремих країнах або в світі в цілому. Це не ганебне бажання «заробити під час чуми», а спроба подолати складний період в історії людства, зберігши при цьому старі традиції, здоровий глузд і дух суперництва - https://karpaty.today/lvivska-oblast/lviv/vitchyznyanyy-betyng-pid-chas-kryzy-vplyv-karantynu-relevantni-stavky-na-sport. У лініях, пропонованих букмекерами, з великою часткою гумору, настільки необхідної в умовах ізоляції, пропонуються найрізноманітніші ставки на карантин, які стосуються не тільки спорту і «близько спортивних» тим, а й зачіпають інші аспекти людського життя.

З огляду на тонку грань моральної сторони такої пропозиції, експерти букмекерського ресурсу пропонують укладати ставки на події, що відбуваються в самих різних сферах людського життя. Все, що може статися в економіці, спорті та культурі країн в результаті тривалої ізоляції населення може стати об'єктом парі.

Прогнози, як в частині протікання епідемії, так і в плані наслідків, викликаних заходами для її подолання, не завжди виправдовуються. Незвичним для багатьох жителів планети став також тривалий карантин, який оголошений в багатьох країнах. Обмеження свободи пересування людей і заборона на проведення масових заходів, до яких відносяться спортивні змагання, скоротили до мінімуму ринки спортивних ставок в букмекерських конторах.

Однак, непередбачуваність подальших подій в політиці, економіці, культурі та спорті, пов'язаних з коронавірусів, відкрила широкі перспективи для спроб прогнозування результатів цих подій і всього того, що з ними пов'язано. Ставки на наслідки карантину Букмекерські контори, які не бажають втратити своїх клієнтів в умовах, що склалися, пропонують шанувальникам беттінга нові лінії ставок під назвою Карантин 2020. Зазвичай вони знаходяться в розділі «Різне», і можуть ставитися до подій, що відбуваються в окремих країнах або в світі в цілому.

Це не ганебне бажання «заробити під час чуми», а спроба подолати складний період в історії людства, зберігши при цьому старі традиції, здоровий глузд і дух суперництва. У лініях, пропонованих букмекерами, з великою часткою гумору, настільки необхідної в умовах ізоляції, пропонуються найрізноманітніші ставки на карантин, які стосуються не тільки спорту і «близько спортивних» тим, а й зачіпають інші аспекти людського життя. З огляду на тонку грань моральної сторони такої пропозиції, експерти букмекерського ресурсу пропонують укладати ставки на події, що відбуваються в самих різних сферах людського життя. Все, що може статися в економіці, спорті та культурі країн в результаті тривалої ізоляції населення може стати об'єктом парі.

Читайте также:
27.10.2020 "Отправьте в армию": Лукашенко требует отчислить из вузов протестующих студентов
27.10.2020 НАБУ назвало "абсурдным" решение Окружного админсуда Киева по Сытнику
27.10.2020 Беларусь и Россия утвердили план совместной охраны границ
27.10.2020 Экспресс Киев-Борисполь сбил девушку: видео с места жуткого ЧП
27.10.2020 ВОЗ заявила о низкой эффективности закрытия школ в борьбе с пандемией COVID-19
27.10.2020 В Украину идет сезон дождей и холода: осталось всего пару дней

Комментарии: