Каталог / Досуг / Кинотеатры /

Кінотеатр Дружба Суми

Адрес:м.Суми, пр. Шевченко 20
Телефоны: (0542) 25-73-81, (0542) 25-73-72
Сайт: http://www.kino.sumy.ua
Представительство в социальных сетях: http://vk.com/kino.sumy
https://www.facebook.com/kino.sumy
Электронная почта: info@kino.sumy.ua
Дата добавления в каталог: 15.08.2014

Кінотеатр Дружба – найбільший кінотеатр міста Суми, має один з найбільших в Україні кіноекранів! Входить до Всеукраїнської мережі Кінопалац.

Кінотеатр Дружба побудовано в 1972 році. У всі часи кінотеатр користувався в жителів міста Суми репутацією справжнього центру культури та відпочинку. Про зручність кіноглядача піклуються ще до порогу кінотеатру. Перед кінотеатром велика проща з квітучими клумбами. Оформлені стенди “Сьогодні” та “Незабаром”, що запрошують сумчан та гостей міста в кіно. Очікування сеансів в Дружбі завжди приємне. Просторе фойє кінотеатру, зимовий сад з пальмами, кактусами, папороттю та іншими екзотичними квітами. Дітлахів найбільше приваблюють акваріуми з рибками та черепахами. На другому поверсі можливо послухати спів птахів!

Глядацький зал розраховано на 396 комфортабельних місць! Влітку 2013 року оновлено підлогу та сидіння. Форма зали та стелі, дерев’яне покриття стін – створюють неймовірну акустику в залі! Сучасне обладнання Dolby Digital Surround забезпечує стабільно високу якість звучання. Найсучасніший проектор Barco 32B в поєднанні з фірмовими технологіями Dolby Cinema 3D створюють неймовірно чутке та яскраве зображення та неймовірні 3D ефекти!

Потужні кондиціонери створюють в залі мікроклімат, що не залежить від зовнішніх температурних коливань, подають до зали свіже повітря.

Кінопалац Дружба демонструє лише найкращі світові прем’єри! Ми співпрацюємо з найбільшими та найкращими дистриб’юторами фільмів та кінокомпаніями світу! В нас на великому екрані завжди світові кінохіти від Universal Pictures, Paramount Pictures, Sony, Marvel та Disney Studio! Ми показуємо українське кіно, та найкращі кіноновинки Росії.

Ви ще не бачили такого на великому екрані! Пориньте в неймовірний та захопливий світ кіно!

Адрес на карте:

Отзывы: