Адрес:м. Суми, Проспект Михайла Лушпи, 31А
Телефоны: +38 050 407 77 87
Сайт: https://verba-beauty.com/
Представительство в социальных сетях: https://www.facebook.com/verba.beauty.sumy
Электронная почта: adv.verbaclinic@gmail.com
Дата добавления в каталог: 21.08.2023

Косметологическая клиника Verba Beauty, що має медичну ліцензію, обладнана найсучаснішим обладнанням пропонує класичні та інноваційні методи косметологічних процедур лазерної, апаратної та ін’єкційної косметології. Досвідчені дипломовані лікарі дерматологи-косметологи гарантують абсолютну безпечність та високу ефективність процедур.

До вашої уваги:

  • Естетична косметологія, що поєднує в собі доглядові та ін’єкційні процедури, спрямовані на покращення стану шкіри, відновлення водного балансу, загального омолодження. Використовуються лише якісні сертифіковані препарати.
  • Лазерна косметологія - найефективніший метод позбавлення більшості недоліків шкіри, таких як пігментні плями, судинні зірочки, гемангіоми тощо. В Verba Beauty використовується новітній лазерний апарат EvoLine, який поєднує в собі олександритовий і неодимовий лазер, що дозволяє легко та ефективно проводити лазерну епіляцію, видаляти новоутворення або провести процедуру пілінгу.

Уся наша діяльність спрямована на досягнення здорового стану шкіри, підкреслення природної краси та збереження вашої молодості та впевненості.

Адрес на карте:

Отзывы: